USA zwiększa wydatki na cyberbezpieczeństwo


Ameryka chce wzmacniać corocznie wydatki przeciętnie o 8,1% na bezpieczeństwo systemów informatycznych.

prototyp nastoletniego użytkownika Xboksa postanowiła powalczyć o prawa swojego syna, który został zbanowany przez administratorów forum na 9999 lat. Nie wiedziała jednak za co... Słynne studio filmowe Jerry’ego Bruckheimera, które kończy tylko prace nad ekranizacją gry Prince of Persia, chce konstytuować własne gry wideo. wytwórnia ma lada dzień poinformować dwa nowe produkty. dokładny program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. szkolenie odbywa się w dniach: 15.01.10 i 26.01.10 ...
Lokalizacja: syreni gród - Rodzaj: tok / szkoleniewyścig pt. „sprawdźmy co dziwnego możemy jeszcze zainstalować na smart fonie" trwa. amator Androida doniósł, że udało mu się na swojej komórce zainstalować… Windows 3.1. Na jednym z chińskich forów pojawiły się obrazki, przedstawiające graficzne możliwości procesora Fermi (GT300). Wirtualny wierność stawia dopiero co milowy krok. zbudowany za pośrednictwem HTC i firmowany za pośrednictwem Google'a smartfon Nexus One doczekał się pierwszej aktualizacji, która dodaje technologię multidotyku i naprawia problemy z siecią 3G.

Użytkownicy będą aktualnie w stanie sami tworzyć własny zasób leksykalny w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej wyrko systemu iPhone OS 4.0.

firma Google rozszerzyła możliwości usługi Google Maps. aktualnie chodliwy komplet naczyń stołowych udostępnia możliwość uzyskania widoku znanego z Google Earth, a więc trójwymiarowej kuli ziemskiej. Dzięki temu możliwe jest zapoznanie się ze strukturą terenu oraz budynkami. Kontrolery do konsoli Xbox 360 firmy Datel Design, które są dostępne w tysiącach amerykańskich sklepów, mogą gwałcić prawa autorskie firmy Microsoft.

LG prezentuje aparat telefoniczny GD510, nazwany w skrócie "Pop". Jest to najmniejszy w historii telefon z 3-calowym ekranem dotykowym i możliwością ekologicznego ładowania energią słoneczną. Nowa odsłona kultowej Civilization, która będzie dostępna zaledwie poprzez Facebooka, zadebiutuje dopiero pod koniec roku. Beta-testy ruszą w czerwcu. Słuchacze: ćwiczenia jest przeznaczone dla osób, które chcą stosować z zaawansowanych funkcji aplikacji Excel opis szkolenia: Uczestnicy zapoznają się z zaawansowanymi ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: przebieg / szkoleniefirma Lenovo zapowiedziała dziś uruchomienie sprzedaży kolejnego modelu nettopa serii IdeaCentre Q, oznaczonego symbolem Q150. budowa obudowy nettopa jest wielce podobna do poprzedników, a najważniejsze zmiany algorytm ten kryje w jej wnętrzu. kolos z Redmond postanowił ugiąć się pod żądaniami użytkowników Xbox LIVE – nie będzie już banów za opisywanie swoich preferencji seksualnych w profilach graczy. do chwili obecnej spodziewano się, że sześciordzeniowe procesory AMD "Thuban" pojawią się w trzecim kwartale bieżącego roku. Według serwisu OCWorkbench, niechybnie zobaczymy je wcześniej niż moglibyśmy się spodziewać.

Adesso MKB-135B - nowa klawiatura dla graczy


Amerykańska interes Adesso uruchomiła sprzedaż nowego modelu klawiatury przeznaczonej głównie dla graczy. Urządzenie o nazwie MKB-135B, według producenta, wyróżnia się zastosowaniem klawiszy z mechanicznymi przełącznikami.

tempo dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje oprowadzacz do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

IDF 2010: Intel prezentuje wizję przyszłości


architektura Intela zapewnia odpowiednią zdolność produkcyjna i ergonomia w każdym segmencie urządzeń komputerowych.

biogram na YouTube


CV zamieszczane na kanale YouTube, blogi zawodowe kandydatów, ustalenia kwalifikacyjne prowadzone za pomocą Skype’a – to najnowsze tendencje na rynku pracy.

Podkładki dla fanów gier FPP


Po udanej premierze obudów Sniper i Scout, niebawem na polskim rynku pojawi się nowa szereg podkładek pod urządzenie wskazujące firmy CM Storm - Weapon Of Choice.