Jak małe firmy mogą zarabiać na portalach społecznościowych?


Przeprowadź szybkie badanie internetowe dla frazy “Has Bean Steve” i zobaczysz, jakie pojawią się wyniki. “Has Bean Steve” pojawia się na serwisie Twitter, Facebook, Flickr, MySpace, Vimeo, YouTube i LinkedIn, nie wspominając o co najmniej kilkudziesięciu innych blogach, forach, czy portalach społecznościowych.

Zapuszczasz się w rejony internetu "dla dorosłych"? Sądzisz, że wystarczy włączyć "tryb porno" w przeglądarce, i już nie będzie na komputerze śladu po tych wojażach? Nic bardziej mylnego! Sam się zdziwisz, co twój blaszak wie o tobie - a czego mogą dowiedzieć się też inni... Liczba turystów korzystających w Polsce z noclegów w lutym 2010 r. wzrosła do 185.520 osób z 180.414 w lutym 2009 roku - podał GUS. Bernard Madoff, nazwany też oszustem wszechczasów, jaki resztę życia spędzi w więzieniu, przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. A ta nie wygląda wcale najgorzej. Jak pisze na swoich stronach "The Wall Street Journal", Madoff zdobył już sympatię swojego kolegi z celi, któremu bardzo imponuje "przekręt" byłego już miliardera.mechanizm udzielania pomocy finansowej Grecji nadaje się do wdrożenia, ale jest mało prawdopodobne, by musiał być wykorzystany - ocenił stary Europejskiego Banku Centralnego Jean-Claude Trichet. Awaryjny koncept pomocy dla pogrążonej w kryzysie finansowym Grecji uzgodnili przywódcy krajów strefy euro na szczycie w Brukseli. Indeks nastrojów niemieckich konsumentów GfK na lipiec 2010 wyniósł 3,5 pkt przy również 3,5 pkt w czerwcu - podała w środę niemiecka zespół badań rynkowych GfK. Nasza urozmaicenie inwestycyjna w czasie kryzysu wzrosła. Zagranicznych inwestycji jest dużo, jak na ten trudny okres. atoli barbarzyński przedsiębiorcy oczekują reform i wsparcia - zaznacza "Puls Biznesu".

nie zważając na wcześniejszych upomnień, Lechistan nie wdrożyła prawidłowo unijnej dyrektywy z 2000 roku, zakazującej jakiejkolwiek dyskryminacji w miejscu pracy - uznała komitet Europejska, otwierając pozostały cykl postępowania przeciwko Polsce w tej sprawie.

produkt własny Brutto Łotwy spadł w I kw. 2010 r. o 6,0 proc. - poinformował w poniedziałek w komunikacie urząd przeciętny w Rydze. W Chinach niespodziewana kolejna podniesienie cen stopy rezerw obowiązkowych banków. Bank nadrzędny podwyższył ją w piątek o 50 pkt bazowych. To już druga podwyżka stopy rezerw obowiązkowych w ciągu miesiąca.

Bułgarski rząd postanowił w środę podnieść składki na kasę chorych z 8 do 10 proc. dla wszystkich płatników oprócz emerytów i dzieci, za które płaci budżet. Po ogłoszeniu decyzji strajkujący lekarze rodzinni przerwali protest. Częstą praktyką wśród przedsiębiorców jest korzystanie z różnego rodzaju form dokształcania w trakcie prowadzonej działalności gospodarczej. Jedną z takich form są studia licencjackie. skoro kierunek podjętej edukacji pozostaje najczęściej w związku z zakresem prowadzonej działalności, podatnicy pytają o wybór zaliczenia wydatków na jej sfinansowanie do kosztów uzyskania przychodów. złoty rozpoczął trzecia część siedem dni stycznia od umocnienia. W godzinach przedpołudniowych przebieg wspólnej waluty spadł do 4,0150 zł z 4,0516 zł w piątek i był znajdujący się u samego dołu od roku. baks potaniał w tym samym czasie o 2,6 gr do 2,7920 zł.Lutowy badanie nastrojów konsumenckich przynosi dobre dane, wskazujące na wnikliwy postęp zaufania konsumentów. Poprawiły się nieledwie wszystkie wskaźniki cząstkowe - podał w komunikacie Pentor. pożytek zanim opodatkowaniem Debenhams wpisany w roku obrachunkowym zakończonym 29 sierpnia wyniósł 125,2 mln funtów, co było spowodowane zwiększeniem udziału spółki na rynku. Sklepy internetowe apelują, by prezenty świąteczne kupić już w listopadzie. Na dwa tygodnie przed Wigilią zakupy online to impreza na odwrót dla hazardzistów - pisze "Metro".

Belgia: związkowcy oburzeni sprowadzaniem siły roboczej z polski


Belgijska sztab związkowa FGTB z oburzeniem zareagowała na ofertę jednej z firm w Belgii, by na zamówienie sprowadzać z polski wykwalifikowanych, ale tanich robotników z branży budowlanej, i zapowiada w tej sprawie protesty.

Minister: bogactwa naturalne Afganistanu warte 3 biliony dolarów


Bogactwa naturalne Afganistanu są warte co w żadnym razie 3 biliony dolarów, trzykrotnie więcej, niż oszacowali to niedawno Amerykanie - oświadczył w czwartek afgański minister górnictwa Wahidullah Szarani.

Niższe podatki i wyższe emerytury?


Eksperci, związkowcy, politycy, inaczej praktycznie wszyscy pozytywnie oceniają znajdujący się w Sejmie wzorzec nowelizacji ustawy o PIT, kto przewiduje ulgę w podatku dochodowym dla osób oszczędzających na emeryturę niezależnie od ZUS i Otwartym Funduszem Emerytalnym. Autorem projektu jest komitet społeczny RAZEM.

Kontrakty na indeksy amerykańskie bez większych zmian


Kontrakty na indeksy w USA pozostają bez większych zmian w piątek, po danych o wzroście gospodarczym w USA w czwartym kwartale 2009.

czyn w 2010 roku uruchomi portal


akcja planuje w grudniu 2009 roku testowo pobudzić portal, w którym można będzie kupić dostęp do wybranych działów poszczególnych gazet.Komercyjnie początek projektu ma zapaść w II kwartale 2010 roku - poinformował dziennikarzy Bogdan Ścibut, prącie zarządu spółki ds. kolportażu.