40. kondygnacja Mariottu - inkwizycja będzie umorzone


Jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", w poniedziałek prokuratura ogłosi oficjalną decyzję o umorzeniu śledztwa dot. słynnego spotkania Janusza Kaczmarka z Ryszardem Krauze na 40. piętrze hotelu Marriott.

Obligacje skarbowe psują bazar kredytowy


Moda na finansowanie wszystkiego, co nic bardziej błędnego można, z budżetu państwa nie jest owszem specyfiką polską. obecność na koszt przyszłych pokoleń jest dość wygodne i kuszące. W ostatnich czasach prowodyrami życia na kredyt są bez wątpliwości Amerykanie.

"Dziewięć" i... cała niemało diamentów


O filmie "Dziewięć" huczą już filmowe magazyny i wszystkie internetowe portale miłośników kina. Taka ekranizacja, takiego musicalu. Taki reżyser i taka obsada aktorska! Warto zauważyć, że dzięki współpracy producenta filmu z firmą Chopard do listy zachwytów nad ekranizacją jest dozwolone coraz dołożyć "taka biżuteria"!

Nie będzie stanu wyjątkowego na terenie całego kraju


- chyba że będzie trzeba wprowadzić forma wyjątkowy, to na jakimś terenie, nie na terenie całego kraju i na zapewne nie na długi Chronos - mówił Bronisław Komorowski.

Lepiej być nie może


Rok 2009 r. był dla rynku akcji nadzwyczaj udany - praktycznie nikt nie spodziewał się takiej skali wzrostów. W 2010 r. wszelako nie ma co wyliczać na podobny scenariusz. W konsekwencji nagłego powrotu optymizmu między inwestorów główne światowe indeksy zakończyły dawny rok na plusie. W Polsce WIG zyskał w skali całego 2009 r. ok. 47 proc., a WIG20 - 33 proc.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>