Ekstraklasa: Runda wiosenna


Dwa i pół miesiąca ferii się skończyło - na boiska wracają piłkarze Ekstraklasy. Było cokolwiek zmian, nie nic bardziej błędnego transferowych, a walka, zarówno o maestria jak i utrzymanie, zapowiada się arcyciekawie. Wybierzcie swojego kochanka do tytułu mistrzowskiego.

Partie w eurowyborach stawiają na znane twarze


Starzy wyjadacze z Wiejskiej i Brukseli tudzież polityczni weterani - partie układając listy w eurowyborach postanowiły nie eksperymentować z obsadą i postawiły na znane nazwiska. W spektakularnych transferach prym wiedzie PO, która skupiła na swoich listach dawnych polityków SLD, AWS i PiS.

Wielka kapela Świątecznej Pomocy - XVIII kropka nad i


Jurek, nie boisz się, że orkiestra i to całe pomaganie, w końcu się ludziom znudzi? - pytają co roku dziennikarze. - Oscary rozdają od 80 lat i jeszcze się ludziom nie znudziły – odpowiada pierwszy dyrygent WOŚP. W niedzielę w czasie XVIII finału zebrano powyżej 36 mln zł.

Oni oddali życie w Afganistanie


W Afganistanie zginęło już 13 polskich żołnierzy. To cena, jaką płacimy za porcja w tzw. "wojnie z terroryzmem", czyli operacji NATO mającej na celu obalenie talibów w Afganistanie. Przeczytaj, kim byli polegli żołnierze i dlaczego pojechali w ten groźny rejon.

wojna o klimat


SKończył się clou klimatyczny w Kopenhadze, bez podpisania międzynarodowego traktatu redukującego emisję CO2. Uczestniczące w konferencji kraje nie mogły porozumieć się w najważniejszych sprawach: ograniczenia emisji CO2 i pomocy finansowej dla krajów rozwijających się. - kazus była desperacka - mówił na kilka godzin zanim końcem konferencji jeden z delegatów. Czytaj nadzwyczajny doniesienie www.tvn24.pl/klimat

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>