Małysz piąty na treningu, najpóźniej Happonen


Adam Małysz uzyskał 123 metry i był piąty na pierwszym treningu przedtem kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti. nie później niż - 129,5 m - poszybował Fin Janne Happonen.

Unika pracy, robi karierę i jest z siebie butny


Najbezczelniejszy niemiecki bezrobotny Arno Duebel w tajemnicy nagrywa piosenki i przygotowuje się do pierwszych występów - podał pamiętnik "Bild". To może być przełom w życiu kontrowersyjnego hamburczyka, który od lat żyje na zasiłku i unika pracy.

ATP Montreal: Piąty tytuł Murraya w tym sezonie


Szkot Andy Murray (nr 3) został triumfatorem turnieju ATP rozgrywanym na twardych kortach w Montrealu (z pulą nagród 3 mln dol.). W niedzielnym finale pokonał Argentyńczyka Juana Martina del Potro (nr 6) 6:7(4), 7:6(3), 6:1.

Rosja: Ukraińcy walczyli w Osetii. "To propaganda"


Ukraińscy wojskowi i co najmniej dwustu ukraińskich nacjonalistów z organizacji UNA-UNSO walczyło po stronie Gruzji w zeszłorocznej wojnie na Kaukazie - stwierdziła w pierwszy dzień tygodnia rosyjska prokuratura. - To propaganda - dementują te rewelacje Ukraińcy.

Nędzny okres transferowy w ekstraklasie


Minionej nocy skończył się w Polsce trwanie transferowy. Na szczęście. Kluby ekstraklasy sprowadziły ponad stu piłkarzy, ale za ilością nie poszła jakość. Bez dużych pieniędzy nie mogła iść. Z próżnego nawet Edward Socha i im podobni cudotwórcy transferowi nie naleją.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>