Kwaśniewski: Komu się tak udało jak NATO?


NATO odniosła największy fortuna spośród organizacji międzynarodowych; osiągnęła cel, jakim była asekuracja Zachodu i wyłączenie wojnie, obecnie trzeba dostroić NATO do nowych wyzwań - powiedział były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Prywatyzacja PZU - byłemu ministrowi grozi 10 lat


Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie udziału byłego ministra skarbu Emila Wąsacza w prywatyzacji PZU. Zarzuca mu się niedopełnienie obowiązków związanych z ochroną interesu Skarbu Państwa. Grozi za to do 10 lat więzienia.

perfekcyjny efekt PiS od wyborów


Gdyby wybory do Sejmu i Senatu odbywały się w pierwszej połowie stycznia, udział w nich wzięłoby - według własnych deklaracji - 53 proc. ankietowanych, o 5 pkt proc. więcej niż nim miesiącem - wynika z sondażu CBOS. Na PO głosowałoby 38 proc. wyborców, na PiS - 24 proc.

"Kłamstwo oświęcimskie" służy idiotom


Henryk Broder, Żyd urodzony w 1946 r. Katowicach, poinformował, że wystartuje w przyszłorocznych wyborach do nowych władz Centralnej Rady Żydów w Niemczech i będzie ubiegał się o fotel przewodniczącego - podaje "Nasz Dziennik".

przypis PiS przesłuchani na dniach. Jak się zgodzą


Już we wtorek członkowie komisji hazardowej zdecydują kiedy przesłuchani zostaną jej byli członkowie - Zbigniew Wassermann i Beata Kempa. Wiceprzewodniczący komisji Bartosz Arłukowicz chce, by stało się to w czwartek, a prowadzący Mirosław Sekuła kierować ma się ku piątkowi. Sami wykluczeni postscriptum z PiS muszą się choć zgodzić na przesłuchanie. Już wiadomo, że PiS ponownie zgłosi ich do komisji.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>