Zima znowu zaatakowała, a będzie jeszcze zimniej


Dość intensywne opady śniegu, przemieszczające się zwłaszcza nad południem i wschodem Polski, utrudniają poruszanie się po drogach. Jak podaje IMGW, jutro pogoda nie odpuści. W nocy można się spodziewać opadów śniegu na Suwalszczyźnie, Mazurach i Podlasiu. temperatura sięgnie 9 st. C poniżej zera. Kolejna noc będzie jeszcze bardziej mroźna - do -12 st. C.

W 2009 r. porodówki zaczęły pękać w szwach


"Dziennik Polski": od roku 2008 odnotowujemy obfity ewolucja liczby urodzeń.

Po miesiącu budżet 5 mld zł na minusie


niedobór budżetu po styczniu 2010 r. wyniósł ok. 5 mld zł, alias 9 proc. planu - szacuje ministerstwo finansów. Wpływy z prywatyzacji wyniosły ok. 1 mld zł netto, co stanowi 11 proc. z zaplanowanej na ten rok kwoty. Zgodnie z ustawą budżetową na 2010 rok, niedostatek ma nie przekroczyć 52,2 mld zł.

"Młodzież zadaje co chwila głębsze pytania o życie"


Europejska młodzież zadaje raz po raz głębsze pytania o istota życia i jego cele. Chcemy stworzyć połączenie między ich pytaniami a kościołem - powiedział PAP towarzysz Alois, przeor wspólnoty Taize, która zorganizowała zakończone w sobotę w Poznaniu 32. Europejskie spotkanie Młodych.

Policja interweniuje w ciągu protestów w przeciwieństwie G20


w przybliżeniu 2 tys. osób manifestowało w piątek w Toronto przeciwnie szczytowi G20. milicja zatrzymała ich przed konsulatem USA i zablokowała dopuszczenie do tzw. strefy bezpieczeństwa ustanowionej wokół miejsc obrad liderów G20 - poinformowała agencja Reutera.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>